محصولات یووکس

شرکت Uvex Uvex، که در سال 1926 در آلمان تاسیس شد، تولید کننده سیستم های ابداعی برند با استانداردهای بین المللی تولید می باشد. چندین دهه تجربه در تولید و پیشرفت تجهیزات حفاظتی شخصی، امکان برطرف کردن نیازهای فردی مشتریان را به این شرکت داده است. این شرکت تولیدات و خدماتی را برای حفاظت افراد در محیط کار، ورزش و حتی استراحت ، فراهم می کند.
تمام فرایندها در کارخانه های تولیدی uvex ، طبق استاندارد ISO9001:2008 ، هستند uvex، تمام اصول مربوط به تجهیزات حفاظتی را رعایت کرده و از هیچ مواد مضری، استفاده نمی کند و لیستی از تمام مواد مضر ممنوع شده را منتشر کرده است.
آکادمی Uvex ، یک موسسه مستقل است که تحصیل و آموزش سطح بالا را در تمام رشته های مربوط به محافظت از سر تا پا، و سلامت و امنیت در کار فراهم می کنند. تولیدات Uvex ، در اروپا( آلمان، سوئیس، فرانسه، انگلیس ، ایتالیا) آسیا( چین؛ سنگاپور) آفریقا( آفریقای جنوبی) ، خاور میانه، هند و آمریکا ارائه میشوند.

سیستم تعیین امنیت( SES)، به طور گسترده برای بررسی و بهینه کردن محصولات در Uvex به کار میرود. تولیدات، شامل: عینک های شیک و در عین حال کاربردی برای محافظت چشم، ابزار محافظتی گوش( سبک، راحت و ایمن) که مانع از آسیب رساندن صدای محیط کار به گوش می شوند، کلاه ایمنی صنعتی و سالم با طراحی پیشرفته( برای محافظت سر)، ماسک های ایمنی( برای محافظت تنفسی)، لباس های ایمنی برای صنایع مختلف، دستکش های مختلف، پوتین های محافظ سالم و ورزشی، می باشند.